VËLLËZËRI REMO DHE KEMO RASHICA TĒ PANDALUR NË RRUGËN E SUKSESIT.

14 Prilli i vitit 2019 ishte dita kur vëllëzërit Rashica historisë së tyre të suksesit me zingjirin e lokaleve afariste”REMOS” i shtuan edhe një lokal të ri afarist, në zemër të qytetit Frankfurt.
Në festën e tyre të hapjes ndër shumë miq të tyre dhe personaliteteve të shquara ishte edhe një pjesë e kryesisë së Unionit të bizneseve shqiptaro-gjermane, anëtarë PREMIUM i së cilit është edhe „REMOS“.
Sukseset e juaja“ REMOS“mos paqin të ndalur!

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing and textImage may contain: one or more people and people standingImage may contain: 7 people, people smiling, people standingZur Bereitstellung von Diensten verwenden wir Cookies. Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie zu.